טל: 049885546   פל': 0509900767 - 0523226108   פקס: 049589720  גליל עליון , כפר ראמה faacebookicon

בי"ס למקצועות היופי, הטיפוח והפינוק
מרכז שיווק ציוד ומכשור למספרות וקוסמטיקאיות

מרכז טיפולים וטיפוח

מספרה

  • תספורות , צבע , פסים , גוונים , החלקות וסלסול תמידי ..
  • טיפול אנטינסיבי בשיער פגום ,בואי לעבור טיפול שמשקם לך את השיער , למראה בריא יותר, חלק כמו משי .
  • הארכת שיער במס' שיטות .

איפור קבוע

לכל אלה שמחפשות הדגשת תווי פנים למראה יותר יפה ויותר צעיר ,לסובלות מדלילות בשיער הגבות , לאלה שרוצות לשנות צורה של הגבות ,להדגשת השפתיים , איילינר קבוע לעיניים ...הפתרון אצלנו עבודה מקצועית עם חומרים ומכשור מהמתקדמים בעולם .

טיפולי קוסמטיקה

טיפולי קוסמטיקה מהמתקדמים בעולם , טיפולי יופי , טיפול עמוק ,טיפול דינמיק, טיפול משי, טיפול במי זהב , טיפול הבהרה , קילוף עור למראה יותר צעיר , הצערת עור , טיפול בבעיות אקנה קשות , טיפול בבעיות פגמנטציה , טיפולים מתקדמים למתיחת עור והכל ללא ניתוחים פלסטיים ...לקוחותינו יעידו על זה והתוצאות מדהימות

עיצוב גבות

עיצוב גבות במקצועיות תוך התאמה למבנה הפנים והשיער מנשות מקצוע בעלות נסיון של המון שנים .

איפור מקצועי

מאפרות מקצועיות עם ניסיון וותק של המון שנים , איפור מרהיב של יוסי ביטון , בועז שטיין ..וכו'

פדיקור רפואי

סוף סוף ליובש ולצדקים ברגליים ,פדיקור בתוספת אמבטייה של בראפין לתוצאות מדהימות .

בניית ציפורניים

צוות מקצועי ברמה גבוהה לקבלת ציפורניים כרצונך , קישוטים מרהיבים כמו פיסולים ושיבוץ אבנים .

מחלקת הסרת שיער

מהמתקדמות באזור , השרת שיער במס' שיטות.

הסרת שיער בליזר : סוף סוף לשיער המיותר, מכשיר שעובד על קרן אור , במהלך סדרה של טיפולים בת 12 מפגשים, תקבלי תוצאה מדהימה , גוף חלק כמו משי ,והמיוחד אצלנו גם השירות , גם המחיר וגם התוצאה .

הסרת שיער בשיטה חדשה ומתקדמת דרך חומר שמורחים על הגוף אחרי שעווה , תוך סדרה של טיפולים, התוצאות מדהימות , מתאים גם לבלונדיניות , לבהירות עור , וגם לשיער לבן חומר חדש ומיוחד , ללא כאב וללא סימנים . ראי כתבה בסוף העמוד.

עיסוי לכל הגוף באבנים חמות

בעזרת אבנים חמות בגדלים שונים ושמנים מיוחדים בואי וקבלי עיסוי לכל הגוף , כי מגיע לך להתפרק , ומגיע לך לנוח ...

ציורי גוף וחנה לכל אירוע ולכל גיל

חנות מוצרים מקצועיים

לטיפול וטיפוח העור , השיער , הצפורניים והגוף , המון מבצעים ומתנות.

 

  

 

   

כתבה

הפתרון המדעי החדש לסילוק שיער מהגוף לאורך זמן

הסרת שיער מהיום לכולם !!! שיטת EpilFree מבית פארמה נובה הינה שיטה חדשנית להסרת שיער לכל סוגי השיער ללא מגבלת סוג העור.

שיטת הטיפול "אפילפרי" פותחה על ידי ד"ר יואל קוניס, מומחה בתחום הכימיה ומדען קוסמטיקה בעל ניסיון של 27 שנים. הגרסה הבסיסית של השיטה נתפרסמה לפני 9 שנים, כאשר נכנס לאופנה השימוש במכשירי סילוק שיער בעזרת לייזר או IPL (פעימות אור רב-עצמה). למרות הפשטות והיעילות הרבה של טיפול אפילפרי, לא זכה טיפול זה להכרה בשעתו בגלל המכשירים החדישים, המתוחכמים שהציפו אז את השוק.

כעבור שנים, הודות להצלחה המתועדת של סילוק שיער לאורך זמן, נתקבלה שיטת אפילפרי ותפסה את מקומה הטבעי בתחום סילוק השיער.

אפילפרי היא חלק מטיפול מקיף אשר מונע ומאט את צמיחת השיער בפנים ובגוף. שיטה זו מבוססת על שילוב של רכיבים טבעיים וסינתטיים בטוחים בשימוש, אשר כוללים תמציות עשבים, כגון אקליפטוס. ההכנה מזינה ומרככת את העור וכן מאפשרת לחומרי הטיפול לחדור בנקל דרך נקבוביות העור אל שורשי השיער. ניתן להשתמש באפילפרי באופן בטוח ויעיל על כל אדם, בכל מקום בגוף, כולל פלומת שיער בפנים. גברים ונשים בעלי שיער ועור בצבע כלשהו מתאימים כולם להסרת השיער בשיטת אפילפרי. אין בשום מקרה סכנה של שינויים בצבע העור במהלך הטיפול או לאחריו. הרכיבים כולם עדינים, אין אף רכיב מסוים יחיד המונע את צמיחת השיער החוזרת, מכל שורש שערה שטופל. השילוב של רכיבים עדינים אלו הוא שמשבית את פעילות שורש השערה. טיפול יחיד על פני שטח מוגדר יוליך לתוצאות ניכרות לעין כעבור שבועות אחדים, ובכך יאפשר למטופל או למטופלת לשפוט בעצמם את יעילות הטיפול, לפני התחייבות כספית לאורך זמן.

דברי ד"ר קוניס בראיון:

ההרכב שהכינותי מבוסס על מחקר ממושך של עשבים וצמחים לשם טיפול במחלות עור. גיליתי צמחים אחדים שהם יעילים במיוחד לטיפול במחלות עור הגורמות להתחלקות תאים בלתי מרוסנת. אחת מן התמיסות שנתגלו היתה תמצית הצמח Alcanilia Vulgaris הידוע גם בשם "Ladies mental ". צמח זה ידוע גם בתור חומר מגן טבעי המעכב את תהליך התחלקות התאים. קיימים גם צמחים ועשבים מסוימים אחרים המרככים ושומרים על העור במצב טוב. התברר במפתיע שאחת מן ההשפעות הנלוות שנתגלו בעת בדיקת הרכיבים אשר שימשו לטיפול במחלות עור היתה שהשיער באזור המטופל לא שב לצמוח.

לפיכך פותח הטיפול באפילפרי כחלופה חדשה לשיטות אחרות לסילוק שיער בלתי רצוי לצמיתות.שתי התמציות המהוות את טיפול אפילפרי פועלות בתיאום מושלם ביניהן ומביאות לתוצאות אופטימליות.

החומר המכין הוא בעל דרגת pH גבוהה כדי להגדיל את הנקבוביות ולהרחיב את פתח יציאת השערה פי 4. הדבר מאפשר לחומר המונע צמיחה לחדור עמוק יותר ומהר יותר לתוך העור ובכך לגרום להשפעה מתמדת על התא הנמצא בשלב ההתחלקות. נוספים לכך גם רכיבים חשובים השומרים על ההיגיינה של תעלת השערה.

החומר המונע צמיחה פותח בהתבסס על הידע שלי בבוטניקה ועל נסיוני לפעול על תא השיער הנמצא בתהליך התחלקות. הרכב הרכיבים שנבחרו במומחיות פועל על תאים חיים בבסיס השערה ומונע מהם להמשיך ולהצמיח את השערה. אחד מרכיבי החומר מגביל את כושר הנשימה של התא המתחלק, אך ורק בשכבת האפידרמיס.

פעולה זו משפיעה על התא המתחלק עד שבסופו של דבר זקיק השערה נשאר ריק לחלוטין. שורש השערה מסולק לחלוטין בתהליך זה.התכשירים כוללים רכיבים אשר אושרו על ידי ה CTFA שקבע כי הם בטוחים בשימוש כמוצר קוסמטי.

הנוסחה שלנו נבדקה ונותחה על ידי מוסדות שונים, כגון Amino Lab כדי לקבוע נוכחות כל רכיבים בעלי השפעה שלילית כגון, עובש, שמרים או חיידקים. לא נתגלו כל רכיבים בעלי השפעה שלילית בתכשיר שלנו. מסרנו גם את ההרכב שלנו לבדיקת תגובה אלרגית למכון Cosmepar בצרפת.

הממצאים קבעו שהמוצר אינו גורם לכל תגובה אלרגית והוא בטוח לשימוש.

לאחר 27 שנה בתחום הקוסמטיקה, הנני משוכנע שאנו מכניסים כאן לשימוש את השיטה המהפכנית ביותר של הפחתת צמיחת השיער מאז החל השימוש בלייזר. פשטות השימוש והתוצאות היוצאות מן הכלל של סילוק שיער בשיטת אפילפרי ישנו את פניה של תעשיה זו מכאן ואילך.